Witajcie!
Mam na imię Bartłomiej i właśnie rozpoczynam swoją przygodę z hulajnogami elektrycznymi. Moim pierwszym modelem jest KuKirin G3 Pro, który kupiłem w marcu 2025 roku przez platformę OLX – tam znalazłem najkorzystniejszą cenę.
Przebieg: Obecnie moja hulajnoga ma już ponad 220 km i licznik ciągle rośnie!
Etap nauki: Aktualnie uczę się jeździć i testuję możliwości swojego G3 Pro.
Cel dołączenia: Chcę wymieniać się doświadczeniami, uczyć od bardziej doświadczonych użytkowników i może poznać kogoś do wspólnych przejażdżek.
Pozdrawiam społeczność KuKirin i liczę na owocne dyskusje!
Mam na imię Bartłomiej i właśnie rozpoczynam swoją przygodę z hulajnogami elektrycznymi. Moim pierwszym modelem jest KuKirin G3 Pro, który kupiłem w marcu 2025 roku przez platformę OLX – tam znalazłem najkorzystniejszą cenę.
Pozdrawiam społeczność KuKirin i liczę na owocne dyskusje!