Recent Content by ARCZIWALD1

  1. A

    Wyswietlacz

    Witam mam hulajnoge kukirin G4. Przez przypadek wyswietlacz podłączyłem pod złacze lampy przez co uległ uszkodzeniu. Po podłączeniu na właściwe zlacze hulajnoga działa lecz podświetlają sie tylko dwa punkty nic wiecej. Kupiłem nowy wyswietlacz lecz nie zadziałał i było czuć zapach spalenizny...
Back
Do góry